Szukaj

Wypełniacze do paczek

Wypełniacze do paczek to szeroka grupa produktów, które łączy ich zastosowanie — zabezpieczanie transportowanych w kartonach towarów. Takie artykuły stosowane są wewnątrz opakowań, by zapewniać skuteczną ochronę przed uszkodzeniami. Prowadzisz biznes w branży kosmetycznej, samochodowej lub może transportową? Postaw na odpowiednie zabezpieczenie swoich przesyłek (w tym także kolejowych czy lotniczych), dzięki produktom do wypełniania paczek. Skorzystaj z naszej oferty już dziś, sprawdź, jakie wypełniacze możesz tutaj zamówić!

Ekologiczne oraz lekkie wypełniacze do paczek

Oferowane tu artykuły do wypełniania paczek są niezwykle wytrzymałe i bardzo lekkie, dzięki czemu nie dodają przesyłkom dodatkowej, zbędnej masy. W pełni biodegradowalne wypełniacze BIO – EPS zostały stworzone z materiałów pochodzenia roślinnego. To produkt ekologiczny, który nie zawiera toksyn ani żadnych szkodliwych substancji, co oznacza, że nie musisz się martwić o bezpieczeństwo dzieci czy zwierząt, jeśli korzystasz z takiego wypełnienia. Do przyjaznych dla środowiska alternatyw (takich jak BIO – EPS) należą również wypełniacze tekturowe.

Ochronne wypełniacze do paczek przeznaczonych do transportu

Kwestia odpowiedniego zabezpieczenia paczek jest bardzo istotna w przypadku transportu różnych towarów — im dłuższa trasa, tym solidniejsze muszą być środki zapobiegające ich zniszczeniu. Szczególnie produkty podatne na uszkodzenia (np. elektronika czy przedmioty wykonane w całości lub częściowo ze szkła) wymagają dodatkowej ochrony. Zapewnić ją można poprzez dokładne wypełnienie pustej przestrzeni między przewożonymi rzeczami a ścianami kartonu, w którym zostały one umieszczone. W naszej ofercie mamy szeroki wybór wypełniaczy do paczek — każdy rodzaj takich ochronnych elementów doskonale sprawdzi się w roli zabezpieczenia przy transporcie różnorodnych przesyłek.

Przyjazne dla środowiska wypełniacze do paczek — dla dużych firm oraz mikroprzedsiębiorstw

wypełniaczy do paczek korzystają zarówno duże firmy, jak i przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą. Elementy te przydają się w każdej branży, w której konieczna jest wysyłka produktów. To, w jaki sposób pakowane są zamówienia, wywiera wpływ na postrzeganie danego biznesu przez konsumentów — przykładowo w przypadku sklepu internetowego ze zdrową żywnością, stosowanie ekologicznego wypełnienia może pozytywnie wpłynąć na wizerunek danej marki czy producenta, nie tylko wśród stałych, ale też nowych klientów. W naszej ofercie mamy wiele przyjaznych dla środowiska wypełniaczy do paczek, więc zachęcamy do ich obejrzenia właścicieli większych, a także mniejszych firm!