Wypełniacze do paczek

Wypełniacze do paczek to szeroka grupa produktów wykorzystywanych do ochrony transportowanego produktu. Dzięki swoim innowacyjnych cechom zapewniają przesyłce ochronę przed niepożądanymi uszkodzeniami.

Te artykuły wykorzystywane są wewnątrz paczki. Uniemożliwiają one jej uszkodzenie bez względu na kształt. Wypełniacze nadają się również do zabezpieczenia przesyłki lotniczej.

Lekkie wypełniacze do paczek

Produkty wykorzystywane do wypełniania przesyłek są lekkie, przez co nie dodają przesyłce zbędnej masy.

Dostępne w Naszej ofercie wypełniacze BIO – EPS są produktem w pełni biodegradowalnym. Wypełniacze stworzono z materiałów pochodzenia roślinnego, dzięki czemu są produktem ekologicznym i nie zawierającym toksyn. Nie musisz więc martwić się o bezpieczeństwo dzieci, a także zwierząt.

W ofercie posiadamy też wypełniacze tekturowe, które również należą do grupy produktów dobrych dla środowiska. Podobnie jak wypełniacze BIO – EPS – są one wytrzymałe, a także nie powodują zwiększenia masy przesyłki.

Prowadzisz branżę kosmetyczną, samochodową, a może transportową? Ten prosty w użyciu produkt pozwoli Ci kompleksowo zabezpieczyć Twoją przesyłkę. Skorzystaj już dziś i ciesz się korzyściami płynącymi z użytkowania Wypełniacze do paczek!

Może Cię zainteresować: zapinki do taśm