Szukaj

Worki próżniowe - hurtownia

Worki do pakowania próżniowego znajdują zastosowanie między innymi w przemyśle gastronomicznym, gdzie priorytetem jest zachowanie odpowiedniej świeżości pożywienia.

Dzięki tego rodzaju workom jesteśmy w stanie przedłużyć termin przydatności do spożycia produktów spożywczych. Przekonaj się, co jeszcze są w stanie zapewnić Ci te produkty!

Worki do pakowania próżniowego – świeżość pożywienia

Dzięki szczelnemu zapakowaniu pożywienie nie straci żadnych wartości odżywczych. Pozostanie również świeże, a także soczyste, tak samo jak przed zapakowaniem. Efekt ten uzyskujemy poprzez umieszczenie pożywienia w worku w specjalnej maszynie pakującej. Odsysane zostaje powietrze, które mogłoby doprowadzić do rozpoczęcia procesów gnilnych. W ten sposób jesteśmy w stanie uniknąć niepożądanych zmian w produktach spożywczych, a także cieszyć się nieustającą  świeżością.

Produkty te są również dostępne w wielu rozmiarach. A to z kolei pozwoli Ci na dostosowanie ich do Twoich własnych, indywidualnych potrzeb!

Skorzystaj już dziś z dostępnych w Naszej ofercie Worki do pakowania próżniowego i ciesz się niesamowitą świeżością Twoich produktów!

Może Cię zainteresować: woreczki strunowe