Szukaj
23 października 2023 Autor Aleksandra Kłeczek Wyłączono

Folia beztubowa stretch

Folia beztubowa stretch

Wśród wielu rozmaitych produktów służących do pakowania przesyłek, jednym z najpopularniejszych jest wyjątkowa folia stretch, która wykorzystywana jest niemalże w każdym magazynie na całym świecie. To w końcu nic dziwnego – jej właściwości pozwalają nie tylko na odpowiednią stabilizację towaru na palecie, ale także jego bezpieczny transport. Do tej pory folia stretch sprzedawana była wraz z tekturowym tubusem, ale od jakiegoś czasu rynek zrewolucjonizowała całkiem nowa folia stretch beztubowa. Czym różnią się te dwa produkty i dlaczego beztubusowa folia jest znacznie lepszym wyborem? Przekonajmy się!

Poznaj zastosowanie beztubowej folii stretch

Oprócz wspomnianych wcześniej możliwości zabezpieczania oraz stabilizowania produktu na paletach przemysłowych, folia stretch oferuje znacznie większy ich zakres. Jej rozciągliwość, która bezsprzecznie jest jedną z głównych zalet, pozwala na efektywne owijanie produktów o znacznych rozmiarach. Warto również wspomnieć o wytrzymałości, dzięki której folia nie pęka, ani nie rozdziera się. Cecha ta pozwala mieć pewność, że przesyłka dotrze na miejsce bez żadnych nieoczekiwanych ubytków. Nie zapominajmy też o świetnej odporności na warunki atmosferyczne, dzięki czemu użytkowanie taśmy staje się możliwe bez względu na to, jaka pogoda akurat panuje na zewnątrz. 

Tania folia beztubowa – ekologiczne rozwiązanie dla firm

Decydując się na rozwiązanie, jakim jest folia beztubowa, jednocześnie stawiamy na ekologiczny wizerunek naszego przedsiębiorstwa. Dlaczego? Otóż w porównaniu do zwykłej folii stretch z tubą, opisywana folia, jak zresztą sama nazwa wskazuje, takowej tuby nie zawiera. Co to konkretnie oznacza? Tekturowej tuby nie można wyrzucić do zwykłych odpadów papierowych, należy ją więc odpowiednio zutylizować. To z kolei wiąże się z kolejnymi kosztami. Wybór folii beztubowej jest więc najlepszym możliwym rozwiązaniem zarówno gdy chcemy oszczędzić, jak i zadbać o otaczające nas środowisko. 

Jak używać folii stretch bez tuby?

Użytkowanie beztubowej folii stretch nie różni się od użytkowania zwykłej folii stretch. Jedynym czynnikiem, który w procesie pakowania folią beztubową stanowi znaczącą różnicę, jest specjalny dyspenser do folii beztubowej. Cechami, które wyróżniają go spośród dyspenserów do folii stretch, są między innymi jego budowa oraz sposób użytkowania. Możliwość wygodnego założenia na niego folii stretch oraz komfortowego owijania towaru, zadecydowały o tym, że to połączenie stało się niezwykle popularne wśród klientów. 

Gdzie kupuje się folię stretch?

Aby mieć pewność, że zakupiony produkt będzie najwyższej jakości, a dodatkowo w atrakcyjnej cenie, warto zdecydować się na sfinalizowanie zamówienia u folia stretch beztubowa producent. W ten sposób zamówiony produkt na pewno spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. A co w sytuacji, gdy nie możemy zdecydować się, jaką konkretną folię beztubową kupić? W tym przypadku warto wspomóc się wiedzą specjalistów, którzy kontakt z tego typu foliami mają na co dzień. W tanieopakowania.com posiadamy wiedzę, która pozwoli odpowiedzieć na praktycznie każde pytanie związane z procesem pakowania produktów. Skontaktuj się z nami już dziś i zapewnij sobie gwarancję najlepszej folii stretch beztubowej!